Roberto Mengucci w 1987 r. ukończył Wydział Budowy Maszyn na Uniwersytecie „La Sapienza” w Rzymie.
Przebieg kariery zawodowej:
Roberto Mengucci nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Tomasz Dobrowolski w 1974 r. ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim, w 1978 r. studia podyplomowe z zakresu ochrony własności przemysłowej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w 1980 r. aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest także absolwentem kursu dla mediatorów zorganizowanego przez Okręgową Radę Adwokacką.
Przebieg kariery zawodowej:
Tomasz Dobrowolski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Stefano Rossi ukończył prawo na La Sapienza University w Rzymie i zdał egzamin adwokacki w Okręgowym Sądzie Apelacyjnym w Rzymie.
Przebieg kariery zawodowej:
Stefano Rossi nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Stefano Bonomolo uzyskał stopień naukowy Wydziału Inżynierii Mechanicznej na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie oraz tytuł Master of Business Administration mediolańskiego Uniwersytetu Bocconi Business School wraz z programem wymiany MBA na University of Michigan’s Ross School of Business.
Przebieg kariery zawodowej:
Stefano Bonomolo nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Nicola Bruno uzyskał stopień naukowy z ekonomii biznesu na Uniwersytecie „La Sapienza” w Rzymie. Jest dyplomowanym księgowym oraz biegłym rewidentem na mocy włoskich przepisów.
Przebieg kariery zawodowej:
Nicola Bruno nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Andrzej Kaczmarek ukończył studia na Politechnice Warszawskiej. Posiada dwa dyplomy: Magistra Inżyniera Elektronika na Wydziale Elektroniki (1985) oraz Magistra Inżyniera Mechanika na Wydziale Mechaniki Precyzyjnej (1982). Wykształcenie akademickie jest uzupełnione licznymi szkoleniami i kompetencjami, m.in. Uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa, Certyfikat Agile PM Agile Project Management Foundation oraz Certyfikat MoP Foundation Certificate in Portfolio Management.
Jest menadżerem z doświadczeniem na najwyższych stanowiskach w biznesie prywatnym, spółkach Skarbu Państwa, dyplomacji ekonomicznej oraz administracji państwowej, ekspertem z zakresu energetyki, budownictwa, budowy infrastruktury oraz współpracy gospodarczej z zagranicą, doradcą biznesowym i negocjatorem.
Przebieg kariery zawodowej:
Andrzej Kaczmarek nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Massimo Di Casola ukończył Uniwersytet w Rzymie „Tor Vergata”, gdzie zdobył zarówno tytuł licencjata (2002 r.), jaki i tytuł magistra elektroniki (2004 r.), a wkrótce potem tytuł prawny inżyniera. W 2007 r. pan Di Casola uzyskał dyplom MBA (Master of Business Administration) w Rzymie na uniwersytecie korporacyjnym Finmeccanica Leonardo, jednej z 10 czołowych uczelni obronnych na świecie.
Przebieg kariery zawodowej
Massimo Di Casola napisał swoją pracę magisterską na podstawie współpracy w Telecom Italia, jednym z czołowych europejskich operatorów telekomunikacyjnych, gdzie zaprojektował narzędzie symulacyjne dla ogólnokrajowej infrastruktury światłowodowej. Pracował w zespole ds. Międzynarodowego Rozwoju Biznesu, w ramach którego brał udział w wielu międzynarodowych projektach, zarówno przetargach, jak i fuzjach i przejęciach, w takich krajach jak Turcja, Tunezja, Egipt, Brazylia, Argentyna. Następnie dołączył do Finmeccanica Leonardo, najpierw uczestniczył w Korporacyjnej Strategii, a rok później w fuzjach i przejęciach, tę ostatnią funkcję pełnił 10 lat, będąc odpowiedzialnym za ocenę, negocjowanie i wdrażanie szerokiego spektrum transakcji (prywatne umowy, publiczne przejęcia i sprzedaż, przetargi prywatyzacyjne, fuzje, spółki joint-venture) w rozmaitych sektorach biznesowych takich jak tabor kolejowy, helikoptery, aeronautyka, elektronika w przemyśle obronnym, przestrzeń kosmiczna, energetyka, przemysł metalowy oraz teleinformatyczny. W 2016 r. został Kierownikiem ds. Marketingu Strategicznego i Zarządzania Biznesowego, zajmując się komercyjnym rozwojem biznesu w dziedzinie przestrzeni powietrznej i kosmicznej oraz obronności grupy.
W styczniu 2017 r. dołączył do Atlantia S.p.A. jako Kierownik Kontrolingu Biznesowego i Oceny Inwestycji, pracując w ramach międzynarodowych inwestycji obejmujących budowę dróg publicznych; na swoim obecnym stanowisku jest odpowiedzialny za (i) wycenę finansową nowych projektów inwestycyjnych i dezinwestycyjnych, jak również przewidywanie ruchu i przychodów oraz (ii) planowanie i kontrolę spółek z portfela.
Massimo Di Casola nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym i nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Tomasz Dobrowolski spełnia kryteria niezależności przewidziane dla niezależnego członka Komitetu Wynagrodzeń, o których mowa w Załącznika nr II do Zalecenia Komisji Europejskiej 2005/162/WE z dnia 15 lutego 2005 roku, dotyczącego roli dyrektorów niewykonawczych lub będących członkami rady nadzorczej spółek giełdowych i komisji rady (nadzorczej) oraz w wytycznych zawartych w Dobrych Praktykach Spółek Notowanych na GPW 2016 oraz spełnia kryteria niezależności przewidziane dla niezależnego członka Komitetu Audytu, o których mowa w art. 129 ust. 3 Ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym z dnia 11 maja 2017 roku (Dz.U. z 2017 r. poz.1089) oraz § 3 ust. 5 Regulaminu Komitetu Audytu.