do góry

Aktualny kurs Stalexport Autostrady SA

2.51 zł -0.4% -0.01zł 2023-09-22

Newsletter

Strona główna/Newsletter

Dopisanie swojego adresu mailowego do bezpłatnej listy mailingowej, oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji publikowanych przez Stalexport Autostrady S.A.

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej firmie? Zapisz się do newslettera.

Newsletter wysyłany jest nieregularnie, a liczba wiadomości uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na stronie internetowej Stalexport Autostrady S.A., zależy także od grupy, do której przypisany jest dany odbiorca. Niektóre z wiadomości wychodzących wysyłane są automatycznie, na podstawie określonych preferencji otrzymywania newslettera.
Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszego newslettera prosimy kierować na adres: 

Polityka prywatności newslettera

W trosce o prywatność użytkowników, przed wyrażeniem zgody na bezpłatną subskrypcję newslettera, prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności Stalexport Autostrady S.A. zamieszczoną na stronie internetowej: www.stalexport-autostrady.pl 
Stalexport Autostrady S.A. nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie są zbierane jakiekolwiek dane kontaktowe - zapisane zostają tylko i wyłącznie adresy mailowe z wybranymi grupami subskrypcyjnymi.

Sposób zapisania się do newslettera:

  • Wybierz i zaznacz odpowiednią grupę subskrybencką,
  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz przycisk „zapisz” i zatwierdź wysłanie subskrypcji,
  • Otwórz wiadomość mailową otrzymaną na podany wcześniej adres mailowy, która zawiera potwierdzenie dołączenia do newslettera,
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym mailu.
  • Wszystkie adresy, które nie zostaną potwierdzone przez subskrybentów w okresie miesiąca od wysłania prośby o weryfikację, będą usuwane z panelu newslettera.

Sposób wypisania się z newslettera:

  • Wpisz swój adres mailowy w odpowiednie pole powyższej witryny, wybierz opcję „wypisz” i zatwierdź wysłanie (e-mail zostanie usunięty ze wszystkich grup subskrypcyjnych),
  • Otwórz wiadomość mailową otrzymaną na podany wcześniej adres mailowy, która zawiera potwierdzenie wypisania się z newslettera.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym mailu. Adres zostanie usunięty z naszej bazy adresów.
do góry